O nas

O nas

CELKAB IMPERIUM BIS to nowoczesna malarnia proszkowa wyposażona w profesjonalny piec lakierniczy umożliwiający realizację dużych i nietypowych zleceń. Malarnia wyrosła na gruncie spółki CELKAB IMPERIUM, która od początku swojego istnienia działa w branży metalowej i w krótce została zarejestrowana jako odrębny podmiot gospodarczy. Wyodrębnienie malarni ze spółki było podyktowane troską o dobro klienta.

Jako odrębny podmiot działający pod marką CELKAB IMPERIUM BIS malarnia proszkowa buduje swoją pozycję na rynku w oparciu o najwyższą jakość świadczonych usług, kompleksową obsługę klientów oraz dogodne warunki współpracy. Oferujemy oczyszczanie powierzchni przez proszkowanie i śrutowanie, malowanie proszkowe elementów i konstrukcji stalowych i aluminiowych oraz usługi transportowe w zakresie dowozu elementów do i z malarni. Naszą ofertę kierujemy do firm, instytucji i osób prywatnych.

Lakiernia proszkowa CELKAB IMPERIUM BIS jest zlokalizowana w Warszawicach koło Warszawy. Warszawice to malownicza miejscowość oddalona ok. 35 km od ścisłego centrum Warszawy. Dogodna lokalizacja lakierni oraz możliwość skorzystania z profesjonalnego transportu sprawiają, że z naszej oferty korzystają klienci nie tylko z Warszawy i okolic, ale również z terenu całego województwa mazowieckiego.

Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą.