Transport

Transport

Na co dzień pracujemy z elementami i konstrukcjami, których transport do i z malarni może przysparzać problemów. Szczególnie problematyczne okazują się detale niewymiarowe i wielkogabarytowe oraz duże zamówienia, które wymagają jednoczesnego transportu wielu elementów. Aby oszczędzić naszym klientom problemów z transportem, wzbogaciliśmy ofertę malarni o usługi transportowe.

Oferujemy profesjonalną obsługę transportową elementów i konstrukcji stalowych i aluminiowych, której zakres dostosowujemy do indywidualnych potrzeb klienta.  Oferujemy odbiór elementów do malowania od klienta, dowóz gotowych elementów pod wskazany adres oraz kompleksową obsługę transportową obejmującą zarówno odbiór elementów od klienta, jak i ich późniejszy dowóz. Dzięki temu nasi klienci oszczędzają czas, który musieliby poświęcić na znalezienie odpowiedniej firmy transportowej i ustalenie szczegółów transportu.

Koszt usługi transportowej jest określany w oparciu o rozmiar i wagę przewożonych elementów oraz odległość od lakierni. Lakiernia proszkowa CELKAB IMPERIUM BIS jest zlokalizowana w Warszawicach koło Warszawy. W celu uzyskania szczegółowych informacji dotyczących kosztów transportu prosimy o kontakt mailowy celkab@celkabimperium.pl lub telefoniczny 602-605-929.