Spawanie konstrukcji stalowych | Warszawa

Spawanie konstrukcji stalowych i ogrodzeń

Kompleksowe spawanie konstrukcji stalowych to proces skomplikowany, wymagający dużego doświadczenia, wiedzy oraz profesjonalnych narzędzi.

Powstające w materiałach naprężenia mogą prowadzić do wyginania się poszczególnych elementów oraz powstawania mikropęknięć, skracających żywotność obiektu.

Dlatego w naszym zespole pracują tylko specjaliści, wiedzący jak podejść do spawania konstrukcji stalowych w Warszawie i nie tylko. Posiadają oni odpowiednie uprawnienia oraz dysponują urządzeniami pozwalającymi łączyć metale podstawowymi technikami:

 • technika MIG/MAG opierająca się na wytworzeniu łuku elektrycznego pomiędzy zużywalną elektrodą oraz materiałem spawanym.
  Proces odbywa się w osłonie z gazów obojętnych (argon) lub aktywnych (dwutlenek węgla),
 • technika TIG wykorzystuje z kolei nietopliwą elektrodę. Oznacza to, że w miejscu powstawania spoiny często trzeba dostarczyć materiał dodatkowy.
  Proces odbywa się również pod osłoną gazu – argonu.

Wykorzystując opisane technologie, wykonujemy między innymi spawanie balustrad w Warszawie oraz okolicznych miejscowościach. Oprócz tego łączymy dowolne elementy wykonane ze stali węglowej (nazywanej też czarną), także w przypadku, gdy jest ona ocynkowana lub malowana proszkowo. Najczęściej nasi klienci zlecają nam spawanie:

 • ogrodzeń i przęseł,
 • bram i furtek,
 • konstrukcji małej architektury ogrodowej,
 • konstrukcji garaży,
 • uszkodzonych elementów maszyn i urządzeń,
 • ogromnych konstrukcji hal produkcyjnych i magazynowych,
 • oraz wielu innych stalowych detali.

Spawanie balustrady balkonowej odbywa się najczęściej w mieszkaniu bądź w domu. Posiadamy lekkie spawarki, zajmujące mało miejsca, dzięki czemu wykonanie takiego zadania nie stanowi dla nas żadnego problemu.

Łączenie elementów może odbywać się na różnym etapie produkcji. Przykładem może być spawanie ogrodzeń. Pierwszy etap prac można wykonać w naszej pracowni, kolejne wykonuje się u klienta. W pierwszym przypadku mowa o spawaniu ogrodzenia z profili. W ten sposób powstają poszczególne elementy, które następnie trzeba przewieźć na miejsce i poskładać. Spawanie przęseł ogrodzenia do słupków odbywa się w Warszawie i okolicach – u naszych klientów. Po spawaniu oczyszczamy spoiny i malujemy gotowe elementy, aby nadać im końcowy, doskonały wygląd.

Dlaczego warto wybrać naszą firmę? Posiadamy wieloletnie doświadczenie w łączeniu elementów stalowych najpopularniejszymi metodami spawania. Jest to kluczowa kwestia w tym zawodzie, ponieważ to praktyka stanowi podstawy umiejętności spawacza. Profesjonalny sprzęt, który posiadamy, ułatwia wykonywanie wytrzymałych i estetycznych połączeń.

Jeśli jesteś zainteresowany usługami dobrej i sprawdzonej firmy spawalniczej, zadzwoń lub napisz do nas. Z chęcią odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.